Nazywam się AGNIESZKA SOWIŃSKA – WRÓBEL

Pomagam tworzyć takie środowisko pracy,

w którym ludzie są zmotywowani, mają poczucie sensu i wpływu, biorą odpowiedzialność za realizowane zadania, a przez to osiągają ponadprzeciętne wyniki.


Robię to na wiele sposobów:

 poprzez indywidualne i grupowe sesje coachingowe (jako akredytowany coach ICF)

 poprzez prowadzenie szkoleń z zakresu przywództwa opartego o coaching i mentoring, budowania zaangażowania i współodpowiedzialności u współpracowników, komunikacji wg modelu NVC, budowania zespołów mocnych przez swoją różnorodność (jako trener biznesu z rekomendacją PTP)

 poprzez dzielenie się swoim doświadczeniem za pomocą słowa pisanego (jako autorka książki „Siła lidera. Doświadczenia z polskiego rynku”, PWN, Warszawa 2016)

poprzez wdrażanie w organizacjach projektów HR-owych takich jak wzmacnianie stylu Organizacji Uczącej się, Programy Talentów, budowanie Modeli Kompetencyjnych (jako konsultant HR)

 poprzez uczenie za pomocą nowoczesnych technologii (jako autorka kursów online)

 poprzez dzielenie się tym, co inspirujące, skłaniające do refleksji, mobilizujące do działania, dodające odwagi (jako blogerka – poczytaj tutaj)

Więcej o mnie na stronie: www.agnieszkawrobel.pl

Portfolio do pobrania (PDF)

Pozazawodowo jestem uważną mamą i żoną, cierpliwą przyjaciółką, irytującą perfekcjonistką oraz absolutnie niepoprawną optymistką.

Czytam bez umiaru. Na książki jestem w stanie wydać ostatni grosz. Często dzielę się tym, co warto przeczytać.

Niedawno odkryłam Tatry. Zaczęłam dość niekonwencjonalnie, bo po wejściu na swój pierwszy dwutysięcznik, zasnęłam na szczycie. Od tamtej pory ćwiczę kondycję i teraz mogłabym każdy weekend spędzać w górach. Już nie zasypiam.

Niestety śpiewam. Dużo. I do tego głośno. Na szczęście na szkoleniach nie.

Uwielbiam gorącą kawę. I zimne prosecco. Aha, i jeszcze jedno – nie wychodzę z domu bez kolczyków w uszach. Taka słabość.

Skontaktuj się ze mną!

 

Rekomendacje

Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Pełna energii i pasji w tym, co robi. W dodatku bardzo profesjonalna i etyczna w swoim podejściu.

Łukasz Kuźma, MCC ICF Coach

Podczas naszej współpracy Agnieszka wykazywała dużą elastyczność w dostosowaniu treści prowadzonych szkoleń do rzeczywistych potrzeb odbiorców (koncentracja na tematach najistotniejszych), co pozwoliło maksymalnie wykorzystać czas szkolenia i podnieść jego wartość. Udało mi się przepracować kwestie, z którymi borykałem się od dłuższego czasu, a których rozwiązanie bezpośrednio podniosło moją efektywność zawodową.

Damian Breś, IT Project Menedżer

Agnieszka ujęła mnie bezpośredniością i konsekwencję w pomaganiu odkrywania swoich możliwości. Dzięki współpracy z nią nauczyłam się rozpoznawać i brać pod uwagę potrzeby wszystkich osób będących stronami w konflikcie, zdecydowanie poprawiła się moja samoocena, co bezpośrednio wpłynęło na skuteczność podejmowanych przeze mnie działań. Dzięki Agnieszce otrzymałam narzędzia do zarządzania ludźmi, które pozwoliły na wzrost efektywności pracy i zadowolenia mojego podwładnego.

Patrycja Rowicka, Kontroler Finansowy

Otwartość to pierwsze słowo, które przychodzi mi na myśl, kiedy myślę o Agnieszce. Współpracując z nią ma się pewność niesamowitej uważności na innych, wielkiej pokory do świata i do tych, których spotyka na swojej drodze. Ten wyjątkowy błysk w oku wskazuje na ogromny potencjał i bardzo duże doświadczenie, którym chętnie dzieli się ze swoimi uczestnikami, a także z otwartością przyjmuje, to co oni wnoszą do relacji w czasie spotkań i szkoleń.

Dla mnie SEDNO w wydaniu Agnieszki to Sens robienia czegoś wartościowego w życiu, Empatia dla innych, Doświadczenie, Nowe horyzonty dla każdego kto się z Nią spotyka, Odwaga do działania.

Małgorzata Misztal, PCC ICF Coach, Szkoła Coachów Meritum